Vyberte stránku

zalito betonem

Ryze český eshop nabízející autorské produkty z betonu

zalito betonem

S tradicí od roku 2018

O betonu

Beton je moderní materiál, ze kterého lze vyrobit jedinečné dekorace s autentickým vzhledem. Používám pečlivě namíchanou směs betonu a polymerů, aby beton získal výjimečné vlastnosti a vy se mohli radovat z jeho naprosto krásného a hladkého povrchu. Vybrat si můžete vždy ze dvou variant: klasická betonová šedá, nebo antracitově černá.

Výjimečný beton

Betonové produkty jsou vyrobeny z betonových směsí výhradně od českých výrobců. Každý betonový produkt je osobitý originál, který se bude ve vašem domově nádherně vyjímat. Betonové květináče, svícny i tácky pozvednou váš interiér, získáte krásnou dekoraci a můžete ho skvěle sladit s ostatním vybavením. Veškeré zboží je originál, který jinde nekoupíte.

O mně

Někdo holduje krajině zalité sluncem, já domácnosti zalité betonem. Měním cement, písek a vodu v designové produkty, které najdou své místo i u vás doma. Ráda nalézám nová řešení stavěná na charakteru a přirozenosti betonu. Mé výrobky neseženete nikde jinde a každý kousek je osobitou dekorací s nevšedními detaily. Beton je tvárný, na nic si nehraje a dokáže perfektně ozdobit domácnost. Zamilujete se do něj, to vím na beton!

 

Přihlaste se k odběru

Nezmeškejte betonové novinky, akce a slevy, které jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

Registrací k novinkám souhlasíte se zpracováním osobních údajů správcem osobních údajů obchodu Zalito betonem.  Více si přečtěte zde

Buďme spolu ve spojení