Vyberte stránku

Betonové dekorace & blog o bydlení

Od blogu k eshopu a tvorbě webových stránek

Blog

Eshop

Nejprodávanější

Betonový tác

Betonová váza

Alfons

Květináč z betonu

Alfons

Martina

Vítejte na webu o cestě za vysněným životem ve starém domě, který svépomocí rekonstruují dva (stále ještě) mladí blázni do života na venkově. Pozadu není ani zahrada a přilehlé staré přístavky, které se postupem času mění z ničeho na něco. Z anglického trávníku vzniká venkovská divoká zahrada, žijící si svým životem. Jako bonus jsou betonové výrobky, které mi občas vzniknou pod rukama.

Někdo holduje krajině zalité sluncem, já domácnosti zalité betonem. Měním cement, písek a vodu v designové produkty, které najdou své místo i u vás doma. Ráda nalézám nová řešení stavěná na charakteru a přirozenosti betonu. Mé výrobky neseženete nikde jinde a každý kousek je osobitou dekorací s nevšedními detaily. Beton je tvárný, na nic si nehraje a dokáže perfektně ozdobit domácnost. Zamilujete se do něj, to vím na beton!

EShop

Kategorie

Tácy & podtácky

Svícny

Květináče

Ostatní

Ke kafíčku

Blog

Rekonstrukce / Zahrada / Bydlení

Martina fotí a píše na blog, Jenda maká kolem domu a zahrady. Když zrovna Martina nefotí, nepíše a neodlévá beton, pomáhá Jendovi makat kolem domu a zahrady. Společnost nám dělají dvě děti a dva kocouři. Ty ale kolem domu moc nemakají, zato vynikají v lovení hlodavců, které nechávají slavnostně přede dveřmi.

Novinky