Všechny vás moc zdravím,

dnes mám pro vás tip na blog, který vás asi úplně okouzlí. A nejde jen o úplně božský interiér a exteriér, ale i o příběh, který se za blogem skrývá.

Červený dům ve Finsku

Za blogem stojí Tereza, která se spolu s Pepou rozhodla opustit svou rodnou hroudu. Jejich nový příběh začal na finském venkově v kraji Pohjanmaa. Dost hustý, co? Jen se přiznejte, kolikrát jste o tom snili? Já nad tím přemýšlela dost často. Kam a jaké by to asi bylo. I když mě by stačil kamenný domek v Chorvatsku, ideálně na pláži. Taková skromná já jsem. Tereza v jejich finském domě docela obstojně kombinuje staré s novým. A dost mi nabourala představu naší kuchyně. Pořád jsem hledala rustikální inspirace, co taky jiného do starého domu. Jenže jejich IKEA kuchyně v moderním vzezření vypadá prostě skvěle. Pořád se kolem nás motá severský styl v bydlení, žití, oblékání a já nevím v čem ještě. No a je tu někdo, kdo ho žije doopravdy a má ten nejhezčí skleník a stylového brouka. A taky si pořídili chatu na ostrově, kam se dostanete pouze lodí. A ty skutečné finské Vánoce!

Dost bylo slov, nechte se unášet finským venkovem.

Věřím, že jste z fotek stejně nadšení jako já. Teď už jen zbývá uvařit si velký hrnek kávy a stavit se u Terez na blogu, protože stojí za pročtení úplně celý.

Hezký víkend všem,

Martina